Ciekawe funkcje w twoim telefonie

Twój smartfon ma wiele funkcji, których być może nie używasz często, ale wszystkie są tam z jakiegoś powodu. Niektóre z tych funkcji są przydatne, inne po prostu sprawiają, że Twoje doświadczenie jest lepsze. Oto kilka ciekawych rzeczy, które możesz zrobić ze swoim telefonem, o których możesz nie wiedzieć:

 

-Możesz wyświetlić listę wszystkich sieci Wi-Fi, z którymi kiedykolwiek się łączyłeś, wchodząc w Ustawienia > Wi-Fi > Zaawansowane i stukając w “Pokaż wyszukiwania Wi-Fi”. Może to być pomocne, jeśli znajdziesz się w obszarze, w którym wcześniej łączyłeś się z Wi-Fi.

 

-Aby włączyć lampę błyskową dla selfies z przodu, przejdź do Ustawienia > Wyświetlacz > Jasność i tapeta > Lampa błyskowa dla selfies. Nie martw się, że zużyjesz zbyt dużo baterii; włącza się ona automatycznie tylko wtedy, gdy światło jest naprawdę słabe.

 

-Jeśli używasz Map Google i masz włączony GPS, istnieje sposób na oszczędzanie danych poprzez pobieranie danych map tylko dla miejsc, które spodziewasz się odwiedzić. Przejdź do Map Google > Ustawienia (ikona koła zębatego) > Ustawienia nawigacji > Pobierz obszary mapy, a następnie wybierz ulubione miejsce lub poziom powiększenia. Będziesz pobierać dane tylko dla tego miejsca i poziomu powiększenia, oszczędzając cenne dane komórkowe, a także czas! Więcej na: supertechnology.pl