Jak pielęgnować swoje rzęsy?

Jak dbacie o swoje rzęsy? Czy używacie specjalnego serum, czy tylko zwykłego kremu nawilżającego? Czy nakładacie tusz do rzęs przed czy po odżywce? 

Warto wiedzieć, że używanie tuszu do rzęs bez żadnej odżywki, może być przyczyną wypadania pojedynczych rzęs. Dodatkowo, po użyciu serum kondycjonującego rzęsy, stają się wyraźnie grubsze i zdrowsze. Łatwiej je też podkręcić bez konieczności używania zalotki.  Oprócz tego warto wykonywać kilka zabiegów:

-Szczotkuj wszelkie luźne zanieczyszczenia z rzęs.

-Nakładaj warstwę lekkiego olejku nawilżającego, aby utrzymać je w dobrej kondycji

-Jeśli masz długie rzęsy, które trudno kontrolować, zastosuj serum lub tintę do rzęs.

-Jeśli używasz sztucznych rzęs na specjalne okazje, upewnij się, że stosujesz je prawidłowo.

Jeśli jednak chcesz używać zalotkę, wysokiej jakości zalotka do rzęs robi wielką różnicę w sposobie, w jaki wyglądają Twoje rzęsy. Jest to jeden z kilku sposobów, aby podkręcić je w górę. Jeśli jednak nie jesteś ostrożna, może ona złamać końcówki Twoich rzęs, bądź je po prostu wyrwać.

Twoja zalotka do rzęs powinna być wymieniana co kilka miesięcy – jak szybko, zależy od tego, ile razy dziennie jej używasz. Najlepiej zastąpić ją nową, jeśli upuścisz zalotkę na podłogę lub stracisz ją w inny sposób – nie chcesz przecież żadnych bakterii, które z tej powierzchni mogą łatwo się dostać do oczu lub na rzęsy. Więcej pielęgnacyjnych artykułów znajdziesz na stronie https://vibeglow.pl/ .