Kolorowe tusze do rzęs – czy warto ich używać?

Kolorowe tusze do rzęs są jedną z najnowszych innowacji w makijażu oczu, ale ich popularność szybko rośnie. Stanowią świetną okazję do eksperymentów i dla osób, które chcą spróbować czegoś nowego. Jednak kolorowe tusze do rzęs są również nieco kontrowersyjne. Niektórzy ludzie je kochają, niektórzy nienawidzą, niektórzy nigdy nawet nie próbowali.

 

Maskara to świetny sposób na natychmiastową zmianę wyglądu. Kilka machnięć może radykalnie zmienić Twój wygląd i sprawić, że będziesz wyglądać jak gotowa na wieczorne wyjście lub dodasz sobie blasku podczas porannego spotkania. Są one również bardzo łatwe w użyciu i można je zastosować w domu w ciągu zaledwie kilku minut.

 

Kolorowe tusze do rzęs to kolejny krok: mogą nadać Twojemu makijażowi oczu głębię i wymiar, którego nie uzyskasz stosując zwykły tusz do rzęs. Najczęstszą wadą kolorowych tuszy do rzęs jest to, że nie schodzą one łatwo pod koniec dnia. Jeśli jest to coś, co Cię martwi, kolorowa maskara nie jest dla Ciebie. Jeśli jednak nie stanowi to problemu, kolorowe tusze do rzęs mogą nadać Twojemu makijażowi oczu wiele różnych spojrzeń i opcji, a przy tym nie są trudne do nałożenia lub usunięcia!