Od czego zacząć prasowanie koszuli?

Prasowanie koszuli jest jednym z najbardziej podstawowych i niezbędnych zadań w ciągu dnia. W rzeczywistości istnieje kilka szkół myślenia na temat tego, gdzie należy rozpocząć prasowanie koszuli, gdy składasz ją do przechowywania lub do noszenia. Niektórzy uważają, że lewa dolna strona jest najlepsza, ponieważ można wykorzystać ciepło ciała, aby ogrzać ten obszar, pracując w dół. Inni twierdzą, że lepsza jest prawa górna strona, ponieważ tam można wycisnąć wszystkie zagniecenia, nie niszcząc reszty koszuli nadmiarem ciepła.

Pamiętaj: Nie chodzi tutaj o uzyskanie idealnego wykończenia, chodzi tylko o pozbycie się wszystkich głównych zagnieceń, zmarszczek i fałd, aby koszula była reprezentacyjna. Zacznij od wyciągnięcia koszuli z miejsca, w którym jest przechowywana (zazwyczaj jest to szafa). Staraj się wykonywać swoje ruchy powoli i świadomie, relaksując się tak bardzo, jak to tylko możliwe, abyś mógł poświęcić całą swoją uwagę zadaniu. Rozłóż koszulę na płaskiej powierzchni i spójrz na nią, wyobraź sobie wszystkie miejsca, w których mogą być zagniecenia, i zwizualizuj, jak będą opadać, gdy będziesz je wyprasowywać.

Jeśli masz czas, zanim będziesz musiał założyć koszulę na ważną okazję, połóż ją gdzieś na płasko na 2 godziny. Więcej na joysy.pl