Siatki Hayfil do bel słomy

Folie rolnicze oraz otuliny z agrowłókniny są wciąż chętnie stosowane. Choć świetnie pełnią swoje funkcje, nie zawsze okazują się wyborem optymalnym. Prześciga je siatka Hayfil Premium, popularna w całej Unii Europejskiej, a obecnie zyskująca fanów w naszym kraju. Poniżej przybliżamy jej charakterystykę użytkową. 

Hayfil Premium w Twoim użytku

Siatka Hayfil Premium pozwala na całkowite pokrycie bel słomy. Jest wysoce wytrzymała oraz odporna na szereg uciążliwych oddziaływań – promienie UV, przebicie, wilgoć. Użytkowanie siatek Hayfil jest bardzo łatwe, posiadają ściągacze boczne oraz nadają się do stosowania we wszystkich typach maszyn. 

W konstrukcji zastosowano kilka rozwiązań, zwiększających użyteczność siatki. Są wyposażone we wzmocnienia na brzegach, przeciwdziałające rozwarstwianiu się i degradacji materiału. Dzięki temu możesz korzystać z nich sezon po sezonie, bez obaw o ich malejącą jakość. 

Rozmiary siatek Hayfil Premium 

Wybierając siatkę, warto zwrócić uwagę na podstawowe wymiary: długość i szerokość, a także wagę. Najmniejsze rozmiary to 2000 metrów długości oraz 123 cm szerokości. Ciężar takiej siatki to około 20-25 kg. Zamówienie jednej palety równa się 40 sztukom siatki. 

Siatki większe – dochodzące do 3000 m długości i 125 cm szerokości – są odpowiednio cięższe (35 kg). Znajdziesz także rozmiary pośrednie, które oferuje wiele marketów budowlanych oraz specjalistycznych e-sklepów, między innymi: https://www.bialpak.pl/pl/rolnictwo/siatka-do-bel/hayfil-premium,p78194910. Z pewnością każdy rolnik znajdzie wśród oferowanych siatek rozmiar odpowiadający jego potrzebom i planom.