Dom

Jak urządzić kawalerkę?

Apartamenty typu studio są jak czyste płótno do pracy. Mogą być ozdobione w tak wiele różnych sposobów, w zależności od osoby i ich osobowości. Istnieje kilka rzeczy do rozważenia podczas dekorowania mieszkania typu studio, ale jeśli myślisz o tym i planować wystarczająco, okaże się, że to rzeczywiście nie jest trudne w ogóle!

 

Po pierwsze, pomyśl o tym, jaki jest twój styl. Czy jesteś bardziej nowoczesny czy bardziej rustykalny? Czy lubisz eleganckie meble czy coś, co jest bardziej swobodne? Czy są jakieś kolory, które wyglądałyby w Twoim mieszkaniu lepiej niż inne? Spisz listę rzeczy, które masz na myśli lub zrób tablicę inspiracji ze zdjęciami rzeczy, które Ci się podobają!

 

Następnie zastanów się, jak wygląda Twoja przestrzeń. Jeśli jest naprawdę mała, jak niektóre studia, to może nie być zbyt wiele do pracy. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, to spróbuj użyć mebli, które nie zajmują zbyt dużo miejsca. Na przykład: umieszczenie sofy pod stołem jadalnym pozwoli zaoszczędzić miejsce, a jednocześnie umożliwi wykorzystanie całego pomieszczenia. Daje to również możliwość przyjmowania gości bez konieczności spania na podłodze!