Dom

Wymiana drzwi frontowych.

Być może zauważyliście, że nasze drzwi wejściowe są trochę… przestarzałe. Są zwykłe brązowe, z prostą ramą i są… cóż, zwykłe. Zostały zamontowane, kiedy zbudowano dom (w latach 50-tych) i od tamtej pory są tam. Nie jest szczególnie modny ani stylowy.

 

Jak być może wiecie z moich poprzednich wpisów na blogu o naszej transformacji w dorosłe gospodarstwo domowe, wykonaliśmy wiele pracy, aby upiększyć dom, który kupiliśmy razem – co obejmuje wyburzanie ścian, malowanie, stawianie nowych półek itp. W ramach tych działań zastanawialiśmy się nad wymianą naszych starych drzwi wejściowych na coś, co będzie bardziej przypominało resztę naszego domu i sprawi, że poczujemy się bardziej jak u siebie.

 

Jesteśmy bardzo blisko, aby to się stało; musimy tylko naprawdę sfinalizować, jaki rodzaj drzwi chcemy i gdzie chcemy je umieścić. Na razie jednak pomyślałam, że podzielę się kilkoma zdjęciami różnych rodzajów drzwi, które lubię – drzwi, które mogłyby zastąpić nasz zwykły brązowy i sprawić, że poczujemy się jak w prawdziwym domu, zamiast po prostu mieszkać w starym domu.

 

Więcej na: gardenyard.pl.