Telefony Huawei – wady i zalety

Telefony Huawei stały się coraz bardziej popularne w ciągu ostatnich kilku lat, ale nie są one odpowiednim dopasowaniem dla każdego. Oto kilka plusów i minusów zakupu telefonu Huawei:

 

+ Aparaty nie mają sobie równych. Jeśli szukasz świetnych zdjęć i filmów, nie znajdziesz lepszej opcji niż telefon Huawei. Jeśli robisz zdjęcia codziennie lub jeśli korzystanie z mediów społecznościowych jest dużą częścią Twojej codziennej rutyny, to Huawei ma to, czego potrzebujesz.

 

+ Oprogramowanie jest prawie zawsze aktualne. Producenci telefonów z systemem Android zazwyczaj otrzymują swoje aktualizacje miesiące po tym, jak Google je wyda, ale telefony Huawei działają w najnowszej wersji prawie przez cały czas. Oznacza to, że luki w zabezpieczeniach są łatane szybciej i że nowe funkcje od Google lub deweloperów stron trzecich można cieszyć się wcześniej niż większość innych telefonów z systemem Android.

 

+ Wyglądają świetnie! Telefony Huawei mają atrakcyjne wzornictwo i wysoką jakość wykonania, która sprawia, że są stabilne w dłoni. Nie zauważysz żadnych ostrych krawędzi lub rogów, gdy trzymasz jeden, co jest szczególnie ważne dla ludzi, którzy są na ich telefony stale przez cały dzień.

 

+ Trwają super długo na jednym ładowaniu! Bateria w tych telefonach może wytrzymać cały dzień roboczy przy umiarkowanym użytkowaniu, a nawet dłużej, jeśli utrzymasz niską jasność ekranu lub ograniczysz aplikację